“Страшенний випадок війни” – зам.комбата ОУН “Сивий”. Перемир’я?!

e33fe3

Страшенний випадок війни … Теплий осінній день. Сонечко гріє, але не палить. Передова, шахта Бутовка. Холпці війшли погрітися на сонечку. Йде млява бесіда, про майбутню перемогу, про дії влади, про дівчат наприкінці. Три відмінних козарлюги насолоджуються останніми теплими днями.
Читати далі …

ВІТАННЯ БІЙЦЯМ ТА КОМАНДИРАМ ДУК ПС

12088594_797429443700374_4943532066760752412_n

“Перемога наша – в руках Бога, але геройство наше – в наших руках”

Свято Покрови є, насамперед, святом воїнів. До Богородиці зверталися за захистом у всі часи. І сьогодні є доброю традицією помолитися до Небесної Заступниці за всіх, хто в поході, на війні, в полоні.
Читати далі …

До Дня створення козацтва. Начальник штабу 1 бат. ДУК (Правий сектор Закарпаття) та справжній козак звернувся до народу (ВІДЕО)

getImage

14 жовтня у День святої Покрови Пресвятої Богородиці відзначають День захисника України, також цей день співпадає з Днем українського козацтва. Зважаючи на актуальність звернення начальника штабу 1 батальйону ДУК (Правий сектор Закарпаття) Руслана Каганця, рекомендуєм до перегляду відео. Сильні слова.
Читати далі …

Про свободу слова

190406104

Свобода слова складається з двох частин: 1) право громадян говорити та 2) обов’язок влади слухати і реагувати. На Вашу думку, як у нас зараз зі свободою слова, під час правління Порошенка? Порівняно з періодом Януковича? Краще чи гірше? Моя відповідь: стало гірше. Щодо реакції на критику, то тут суттєвих змін немає: як тоді, так і зараз влада діє за принципом “а Васька слушает да ест”. Але зараз навіть можливість висловити на центральних каналах позицію, відмінну від президентської – стала на порядок меншою, ніж за часів Януковича. В період бандитського режиму на центральних каналах я міг наводити факти корупції влади, називати задіяних високих посадовців, в тч Януковича, Азарова, Клюєва, Пшонку, Захарченка, Сашу-стоматолога, вказував статті Кримінального кодексу і терміни, на які їх треба посадити за скоєні злочини, попереджав, що після зміни влади Партія Регіонів має бути розпущена, а її вище керівництво піде під суд – і ніхто мого доступу в ефіри по команді з Банкової тоді не обмежував. А зараз? Зараз не те що про злочини влади – навіть правду про Мінські чи Паризькі домовленості, про президентські законопроекти і укази людям донести неможливо. Центральні канали перекрито, одразу після обрання Порошенка президентом. А його власний 5 канал – перекрито набагато раніше. Що тут сказати? Влада, яка боїться правди – слабка влада. Вона зазвичай швидко втрачає довіру народу. І зазвичай така влада погано закінчує.
Читати далі …

“Правий сектор” не підтримує на найближчих місцевих виборах жодного кандидата

maxresdefault
Згідно з рішенням з’їзду НВР “Правий сектор”, що відбувся у липні цього року, наша політсила не бере участі у місцевих виборах у жовтні 2015 року. Ми вважаємо, що:

  • дані вибори, що проводяться у неналежний для цього період, не здатні змінити ситуацію у державі на краще;
  • Читати далі …

Шоколадна Покрова

12122806_967821006621882_3922014170001296786_n

Всі підрозділи МВС стягнуть на Київ 14 жовтня. ″безпека виборчого процесу″, хоча всім ясно чому.

Сьогодні провели обшуки у трьох колишніх депутатів від ″Свободи″. Бо під час Майдану з готелю ″Україна″ хтось стріляв.
Читати далі …

У Мінську акція протесту проти “фальшивих виборів”

gi-15503-75423-big

Відразу після закриття виборчих дільниць у центрі Мінська почалася акція протесту.
В ній приймали участь більше сотні людей.

20:30 Людей стало більше. Серед учасників – молодіжний лідер Дмитро Дашкевич. “Люди, які хочуть жити в кращій країні, виходять на площу і вимагають змін. Потрібно розуміти, що сотні тисяч сидять біля екранів телевізорів і підтримують їх “, – сказав Дмитро Дашкевич.
Читати далі …

Каталізатором для повстання буде число ув’язнених і репресованих

ynDuT2fx_kI

Побачила у Фейсбуці фото дівчини з плакатом #FREETYTSKY — на підтримку політв’язня Богдан Тицький, якого, як і кількох інших ув’язнених патріотів, судитимуть завтра, тобто, вже сьогодні.
Мені тут немає де роздрукувати плакат. Немає під рукою і аркуша А4, щоб намалювати його самій. Але є картинка у нетбуці, тож я нашвидкуруч зробила такий сумний “креатив”.
Читати далі …