Про свободу слова

190406104

Свобода слова складається з двох частин: 1) право громадян говорити та 2) обов’язок влади слухати і реагувати. На Вашу думку, як у нас зараз зі свободою слова, під час правління Порошенка? Порівняно з періодом Януковича? Краще чи гірше? Моя відповідь: стало гірше. Щодо реакції на критику, то тут суттєвих змін немає: як тоді, так і зараз влада діє за принципом “а Васька слушает да ест”. Але зараз навіть можливість висловити на центральних каналах позицію, відмінну від президентської – стала на порядок меншою, ніж за часів Януковича. В період бандитського режиму на центральних каналах я міг наводити факти корупції влади, називати задіяних високих посадовців, в тч Януковича, Азарова, Клюєва, Пшонку, Захарченка, Сашу-стоматолога, вказував статті Кримінального кодексу і терміни, на які їх треба посадити за скоєні злочини, попереджав, що після зміни влади Партія Регіонів має бути розпущена, а її вище керівництво піде під суд – і ніхто мого доступу в ефіри по команді з Банкової тоді не обмежував. А зараз? Зараз не те що про злочини влади – навіть правду про Мінські чи Паризькі домовленості, про президентські законопроекти і укази людям донести неможливо. Центральні канали перекрито, одразу після обрання Порошенка президентом. А його власний 5 канал – перекрито набагато раніше. Що тут сказати? Влада, яка боїться правди – слабка влада. Вона зазвичай швидко втрачає довіру народу. І зазвичай така влада погано закінчує.
Читати далі …

“Правий сектор” не підтримує на найближчих місцевих виборах жодного кандидата

maxresdefault
Згідно з рішенням з’їзду НВР “Правий сектор”, що відбувся у липні цього року, наша політсила не бере участі у місцевих виборах у жовтні 2015 року. Ми вважаємо, що:

  • дані вибори, що проводяться у неналежний для цього період, не здатні змінити ситуацію у державі на краще;
  • Читати далі …

Шоколадна Покрова

12122806_967821006621882_3922014170001296786_n

Всі підрозділи МВС стягнуть на Київ 14 жовтня. ″безпека виборчого процесу″, хоча всім ясно чому.

Сьогодні провели обшуки у трьох колишніх депутатів від ″Свободи″. Бо під час Майдану з готелю ″Україна″ хтось стріляв.
Читати далі …

У Мінську акція протесту проти “фальшивих виборів”

gi-15503-75423-big

Відразу після закриття виборчих дільниць у центрі Мінська почалася акція протесту.
В ній приймали участь більше сотні людей.

20:30 Людей стало більше. Серед учасників – молодіжний лідер Дмитро Дашкевич. “Люди, які хочуть жити в кращій країні, виходять на площу і вимагають змін. Потрібно розуміти, що сотні тисяч сидять біля екранів телевізорів і підтримують їх “, – сказав Дмитро Дашкевич.
Читати далі …

Каталізатором для повстання буде число ув’язнених і репресованих

ynDuT2fx_kI

Побачила у Фейсбуці фото дівчини з плакатом #FREETYTSKY — на підтримку політв’язня Богдан Тицький, якого, як і кількох інших ув’язнених патріотів, судитимуть завтра, тобто, вже сьогодні.
Мені тут немає де роздрукувати плакат. Немає під рукою і аркуша А4, щоб намалювати його самій. Але є картинка у нетбуці, тож я нашвидкуруч зробила такий сумний “креатив”.
Читати далі …

Дмитро Ярош про СБУ, сепаратистів у ВР та ймовірність третього Майдану:

9ebfe6120747003ee7ef43ba4af4622d

Дмитро Ярош розповідає про те, скільки людей з його організації пішло в СБУ, де “Правий сектор” роздобув зброю, про сеператистів, що не хотіли повертатися з полону ДУК, про ймовірність третього Майдану.
Читати далі …

ДМИТРО ЯРОШ: “УОСОБЛЕННЯМ РЕЖИМУ ВНУТРІШНЬОЇ ОКУПАЦІЇ УКРАЇНИ Є ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВІ ОЛІГАРХІЧНІ ГРУПИ, ЯКІ РОЗДИРАЮТЬ УКРАЇНУ НА ШМАТКИ”

640x854

Дмитро Ярош поспілкувався з журналістом Сергієм Івановим.

ПРО СТАНОВЛЕННЯ СВІТОГЛЯДУ, ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА СЛУЖБУ У РАДЯНСЬКІЙ АРМІЇ
– Ми обидва чудово розуміємо, що таке Дніпродзержинськ. Це – здебільшого російськомовне місто, потужний промисловий центр. Типовий постіндустріальний ландшафт, пострадянський менталітет мешканців. Яким чином Ви формувались як особистісь у такому відверто “радянському” середовищі? Хто, так би мовити, “прищеплював” вам українство, допомогав з самоідентифікацією?
Читати далі …

Оперативний Штаб акції по блокаді Криму встановив пост біля пошкодженої лінії електорпередач

wLEpP6TGLf4

Як ми повідомляли раніше, кілька днів тому в районі Чонгару невідомими було пошкоджено лінію електропередач. Сьогодні наші активісти, які патрулювали прикордонну територію, помітили скупчення людей та техніки біля аварійної електричної опори. Виявилось, що сьогодні керівництвом ВАТ “Дніпроенерго” було заплановано проведення ремонту виведеної з ладу лінії.
Читати далі …