Оперативний Штаб акції по блокаді Криму встановив пост біля пошкодженої лінії електорпередач

wLEpP6TGLf4

Як ми повідомляли раніше, кілька днів тому в районі Чонгару невідомими було пошкоджено лінію електропередач. Сьогодні наші активісти, які патрулювали прикордонну територію, помітили скупчення людей та техніки біля аварійної електричної опори. Виявилось, що сьогодні керівництвом ВАТ “Дніпроенерго” було заплановано проведення ремонту виведеної з ладу лінії.

З метою уточнення обставин на місце подій прибули представники усіх організацій, які беруть участь в акції, зокрема, ініціативна група “Правого Сектору” під керівництвом командира Оперативного Штабу ПС по блокаді півострова друга “Хорвата”.
У ході попередньої зустрічі із керівництвом ВАТ “Дніпроенерго” з’ясувалось, що територія, де сталася аварійна ситуація, є потенційно небезпечною для місцевих жителів. Так, біля пошкодженої опори стирчать оголені дроти під високою напругою, а в ході заміни елементів лінії небезпечна ділянка збільшиться. Окрім того, прикордонна зона, на якій проходить операція по блокаді Криму, є в значній мірі зоною ризику і може послужити майданчиком для провокативних дій, як з боку країни-агресора, так і з боку внутрішніх ворогів України.
З огляду на це, керівництвом Оперативного Штабу акції було прийнято рішення виставити пост біля пошкодженої лінії електропередач з метою забезпечення безпеки місцевих жителів. На місці вже розбито намет та виставлено варту з активістів “Правого сектора”, “Меджлісу”, “Азову” та інших організацій.
Зараз проводиться нарада Оперативного Штабу операції по блокаді Криму, на якій обговорюються шляхи вирішення цієї проблеми та розробляється стратегія подальших дій у даному напрямку.

gAFySEyLivI LO7pkmo8C4A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Правий Сектор

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *