Каталізатором для повстання буде число ув’язнених і репресованих

ynDuT2fx_kI

Побачила у Фейсбуці фото дівчини з плакатом #FREETYTSKY — на підтримку політв’язня Богдан Тицький, якого, як і кількох інших ув’язнених патріотів, судитимуть завтра, тобто, вже сьогодні.
Мені тут немає де роздрукувати плакат. Немає під рукою і аркуша А4, щоб намалювати його самій. Але є картинка у нетбуці, тож я нашвидкуруч зробила такий сумний “креатив”.

Фото зроблене мобілкою (фотоапарат великий і важкий, тож його тут теж немає), з підсвіткою кишеньковим ліхтариком, тому на ньому погано видно обличчя і прізвище Тицького. Але це навіть краще, бо месідж стосується не лише Богдана, а всіх, хто сьогодні ув’язнений по бєспрєдєлу за те, що вони є ворогами чинної влади, і самої влади. (Вороги по той бік лінії зіткнення не рахуються, вони вороги не влади, а України).
Кількість політв’язнів порівняно з кількістю їх за часів Януковича — зашкалює. Хтось, можливо, пам’ятає мою довоєнну активність у справах ходіння на суди і майже дослівного запису того, що там відбувалося. Так ось, якби я зараз була у Києві — вже не потягнула б. Фізично просто. Навіть тільки найбільш гучні процеси — не потягнула б 😩
Пишу це і всоте думаю, які ж уроди нами керують. А суспільство досі їх терпить, бо після тисяч смертей на війні, а до того жертв Майдану у суспільства помітно зріс больовий поріг, і кілька десятків побитих і посаджених для нього — дрібничка, в принципі. Не без остраху думаю, що тепер стане каталізатором для повстання.

Олена Білозерська

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *