“Правий сектор” не підтримує на найближчих місцевих виборах жодного кандидата

maxresdefault
Згідно з рішенням з’їзду НВР “Правий сектор”, що відбувся у липні цього року, наша політсила не бере участі у місцевих виборах у жовтні 2015 року. Ми вважаємо, що:

  • дані вибори, що проводяться у неналежний для цього період, не здатні змінити ситуацію у державі на краще;
  • на даному етапі недоцільно витрачати власні сили та ресурси на намагання змінити систему, інтегрувавшись в одну з її проміжних ланок. Це не принесло б користі Україні, а нашій політсилі завдало б репутаційних збитків.

Також ми офіційно заявляємо, що “Правий сектор” не підтримує на найближчих виборах жодного кандидата. Усі заяви різних політсил та окремих кандидатів, що ми нібито їх підтримали, усі їхні намагання штучно прив’язати ПС до своєї виборчої агітації є звичайними маніпуляціями. Переважна більшість цих політсил забуде про свою “дружбу” з ПС у день офіційного закінчення виборчої агітації.

Водночас наше членство і прихильники постійно запитують: за кого ж нам віддати свої голоси на місцевих виборах? Чи, можливо, варто проігнорувати ці вибори чи зіпсувати бюлетень?

НВР “Правий сектор” закликає усіх громадян України, передусім, не голосувати за виразно антиукраїнські політичні сили та їхніх багаточисельних клонів. Що ж до кандидатів, які видаються нашим прихильникам поряднішими за інших – кожен має зробити свій вибір самостійно. Ми вважаємо, що жоден індивідуальний вибір не стане стратегічною помилкою, оскільки результат цих перегонів, яким би він не був, на подальший розвиток подій в Україні суттєво не вплине.

Провід НВР “Правий сектор”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *