Сергій Стерненко: “Зима близько”

12027660_1653147201628289_5383411334931518418_n

Колись ми вимагали відставки та арешту Януковича. Він втік, Ярема допоміг йому вивести з рахунків вкрадені гроші, а сьогодні євросуд зобов’язує Україну виплатити компенсацію юридичних витрат за позов овоча.

Ми вимагали люстрації, яку в результаті ми ж і проводили. Держава замість звільнень та арештів дала бандитам нові крісла. Зараз при владі кращі представники регіональщини, починаючи з найнижчих ланок влади, закінчуючи міністерствами і самим “гарантом”. І КСУ вже запустило процес прибрання закону про люстрацію (який і так не працює) з когорти законодавчих актів.
Ми робили все, щоб зупинити московську навалу та звільнити наші землі від окупанта, а в якості вдячності отримуємо камери СІЗО, амністію для вбивць з лднр, здачу територій, котли. Нас записують у вороги України.
Ми вимагали прибрати від влади олігархів, і маємо олігарха-президента воюючої держави, що спокійно веде бізнес у ворожій країні.
Ми вимагали і докладали зусиль у боротьбі з корупцією. Отримали її розширення, а замість знищення схем – їх очолення БПП (ой, ПР).
Коли окупували Крим, ми півтора року вимагали його заблокувати, і в результаті зробили все самі.
Ми вдягали і діставали нашим солдатам все, що їм треба. Зараз влада зве волонтерів бандитами і кричить про нормальне забезпечення від держави. Солдати вам доведуть зворотнє.
Ми хотіли змінити систему. Але зараз бачимо, що вона тільки міцнішає і викристалізовується.

У нас нема вибору. Або житимемо й далі у лайні, або будемо діяти. До останнього. Тільки ми самі можемо змінити цю країну. Ніякі “реформатори”, варяги та царьки не зроблять за нас нашу роботу. Вони думають лиш про власні золоті батони, які вже зовсім скоро вони будуть жерти.

Зима близько.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *