Ти змінив обличчя, але не змінив систему. За новими обличчами стоять ті самі старі щурі. Ти не довів революцію до кінця.

11224814_1649515832001004_6491094670537713684_n

Мабуть вся свідома частина українського суспільства переконана у важливості виборів. Авжеж, є сотні причин щоб прийти і проголосувати. Авжеж, від вашого голосу залежить доля, світу. Ну принаймні країни. Ну хоча б вашої області, та рідного міста. Авжеж, ви мусите недопустити реваншу регіоналів поклавши хрестик в бюлетені за якогось патріота. Звичайно ви будете вибирати нові обличчя. Наївні.

Реванш регіоналів стався вже тоді, коли ви визнали лідерами Майдану їхні інвестиційні проекти Кличка з Кулєвлобом. Реванш регіоналів стався тоді, коли ви врятували Шуфрича від народної розправи, бо “мижпротинасильства” і “нетакіяквони”. Коли ви після “перемоги” пустили регіоналів до Верховної Ради і не спалили їх, бо “вонимусятьголосувати”, щоб “всебулопозакону”. Регіонали тихенько повернулись до влади, не встигши з неї піти, коли ви промовчали на те, що після Майдану президентом України буде один з засновників тієї ж Партії Регіонів. Вибори в один тур.

Вибори. Вони лише ілюзія. Ілюзію творять партійні боси скидаючи гроші в мережу своїх регіональних організацій заради імітації один раз на кілька років “регулярної роботи з виборцями”.

Ілюзію творять ЗМІ і Громадські організації, а також різного штибу активісти, що за хороші гранти (а хто й безкоштовно) роздмухують шум довкола виборів, розпалюють пристрасті, вигадують сотні історій, чому ці вибори такі важливі, чому ви мусите прийти і проголосувати. Авжеж, від вашого голосу залежить доля, світу. Ну принаймні країни. Ну хоча б вашої області, та рідного міста. Cool story bro.

Вибори ні на що не впливають. Твій голос ні на що не впливає. ТИ НІ НА ЩО НЕ ВПЛИВАЄШ. Демократія, це ілюзія. Вибори, це лотерея, в якій переможцем є не ті, хто купують лотерейні квитки, а ті хто оголошує результати. Вибори лише інструмент режиму внутрішньої окупації, для збереження легітимності в Твоїх очах. Щоб коли Ти почнеш обурюватись ростом тарифів, цін, валюти, падінням реальної заробітної плати, капітуляцією на фронті, повзучою русифікацією, торгівлею національними інтересами, то обранець смачно плюне тобі в очі і заявить – мене підтримує 999% українців. Ти не людина, а лише 0,000000000000000001% у виборчій статистиці. Це демократія, друже.

Ти не здобув перемогу на Майдані. Ти змінив обличчя, але не змінив систему. За новими обличчами стоять ті самі старі щурі. Ти не довів революцію до кінця.

Але Тобі доведеться це зробити.

#Мукачівський повстанець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *