“Мирний ненасильницький спосіб” всякі відсічі і демальянси

IuetOKVpvos

Я тут що подумала… мирні протести і за минулого режиму не були ефективними. носилися з темою “цеглинка по цеглинці”, “мирний ненасильницький спосіб” всякі відсічі і демальянси.

…ми ляжемо на морозі під прокуратурою, і хай через нас переступають прокурори по дорозі на роботу; ми пройдемо велелюдною ходою по 30-градусній жарі, під гору — і режим здригнеться, казали всілякі чокнуті або хитрожопі форматні.

Опа винаймала ходунів і мерзликів (були й добровільні), засуджувала провокаторів, відмежовувалась і здавала їх цим… міліціянтам.
Вот… тепер же ж ці всі мирні протести є небезпечними. Це вам не балбєс Янукович. Тепер стали ось кидати під варту навіть за прихильність до партії або за стосунки з радикалами. А радикали, канєшно ж фошиствуючі, тепер усі, хто протестує. При чому, якщо яник поняв, що націоналізм ето болєзнь, після яйця, то нинішньому і яйця нинада. він ше на Банковій 1 грудня 2013-го поняв, шо ми за подонкі.

газету оно вчора купила в новусі, а там журналіст з мерикпнського видання The Wall Street Journal расказує, як тяжко Порошенку боротися з фошиствуючими радикалами.

Тому я так вважаю, шо час мирних протестів скінчився. Немирних — поготів. Лише підпілля, бойкоти, саботажі і диверсії матимуть ефект. Но ми ж шолєдиверсанти? Як писала одна френд, метод під кодовою назвою “пойди в село, отрави колодец и не попадись”.
Небагато патріотів згодні бути  патріотами невідомими. Кого не влаштовує — будуть сидіти.

Нє обольщайтєсь, Пэтя нас не боїться. Він боїться того, хто хоче рейдануть його владу. Він же знає, як він її отримав. І з нає, шо не один він такий умний.

Тетяна Близнюк

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *