Про нас

Правий Сектор Закарпаття створився під час Революції Гідності на Майдані як об`єднання націоналістів краю. Активісти організації приймали участь в найгучніших подіях Майдану. Боронили Правду та Справедливість на вулиці Грушевського, Інститутській та обороняли мирний люд від шалених псів Захарченка.

Після втечі Януковича та його посіпак, активісти Правого Сектору Закарпаття повернулись на Срібну Землю та розпочали розбудовувати організацію, яка засновувалась на принципах ідеологів і практиків українського націоналізму – Дмитра Донцова, Романа Шухевича, Степана Бандери та Августина Волошина. Згодом осередки Правого Сектору з`явились в усіх куточках Закарпаття.

З початком російської агресії бійці Правого Сектору Закарпаття відправилися на фронт, боротись з ордою Путіна, терористами Кремля та різною нечистю, яка заполонила український Донбас. Наші бійці визволяли Карлівку, Піски, Авдіївку та провели безліч боїв і спецоперацій на різних ділянках фронту. За період АТО бійці ПС Закарпаття пройшли всю лінію фронту від Дебальцева до Маріуполя.

І сьогодні бійці Першого Батальйону ДУК (ПС Закарпаття) захищають мирне небо над Україною, борячись з московською навалою.

Слава Україні! Героям Слава!

Oxfr3Tc1qSY    t26lNnmBQQY

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *